Návrhy

Datum 20.05.2014

Vložil Felia da Angel

Titulek NÁPADY, NÁVRHY, VYLEPŠOVÁKY - zase :)

1. Bez názvu
Středně velké ovoce asi jako meruňka, rostoucí hlavně u vody. Milují ho vlčice, které čekají vlčata, protože jim vždy pomůže od stresu. Chutná trochu jako brambora, ale je více sladkké. Vykvétá v zimě, protože má velice silné obrané schopnosti, a plody vyrostou vždy přesně za 99 dní.
2. Bez názvu
Miniaturní ovlné ovoce, které má chameleóní schopnosti a má velice tlustou a silnou tvrdou slupku. Má duhové zbarvení a mají ho rádi hlavně Lasstairové. Ti vylézajíí jednou na 100 let na povrch a jedno si tak na chuť dají. Roste vysoko nad vodopády.
ZVÍŘATA
1. Bez názvu
Velice malé stvoření, které si leckdo může splést s hadem. Je veice plaché, ale když se vlkovy podaří si jeho mládě ochočit, tak se mu stane tím nejochotnějším a nejpřítulnějším přítelem. Zvláštní je, že tohle stvoření můžeš nauřit i mluvit!
SVÁTKY
1. Leith
Svátek, kterým se dává na jevo, že vlci se nikdy nevzdají a budou bojovat, dokud se nestane nejhorší... Jí se maso a vlčata jdou poprvé na svůj první lov.
2. Furinend
No, není to zrovna "slavnost", ale uctění památky mrtvého vlka a jeho následný pohřeb spolu s proslovem alfy.
VYLEPŠOVÁKY
Rubrika OMLUVENKY- sem napíše každý vlk od kdy do kdy tu nebude a důvod (nepovinné).
Rubrika ADOPCE VLČÁTEK - přidání jako podrubrika do vlčího světa, když nebude moct mít vlk vlastní vlče tak si ho může adoptovat!
Bhužel ještě jedna podrubrika a to ROZVODY :( - občas se to může zvrtnout...
Přidat ještě vyšší platidlo - Jafovy smaragdy (JSM) JSM = 500 Bodů (získává se jen za opravdu, ale opravdu úžasné činny (záchrana alfy, jednorožce, ochrana a položení života za vlče)
+ (vím, že to není originální) přidat do registrace Rodinu, magické zaměření (vlk se bude učit magii pro boj, léčitelství nebo třeba ochranu), velká životní rozhodnutí (rozhodal jsem se : pro mého nastávajícího, že pudu do této smečky atd.), zajímavosti (rychle se učím, narodila jsem se s talentem na rozesmívání atd.)
A jestli budeš souhlasit, tak si každý asi bude muset doplnit...
A ještě něco: další magie-neviditelnost, schopnost vyčarovat duhu, ovládání počasí, zmenšování se a zvětšování se, pružnost těla
A, já vím, že jsem otravná, ale zapíšeš mě už prosím?
Felia da Angel
A omlouvám se, že jsem tohle stejné napsala taky do tvorby.

Zpět na diskuzi